معرفی 10 حیوان کند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

اکثر مردم می دانند چه سریع ترین حیوانات در جهان است، اما آیا می دانید کمترین است؟ نه، پس از اتمام لیست ما از 10 کمترین حیوانات در جهان است.

10. گاو دریایی

معرفی 10 حیوان کند

همچنین مشاهده کنید – 20 تصاویر عشق در دنیای حیوانات

تصویر توسط ahodges7

گاو دریایی ممکن است فقط زندگی حیوانات شایان ستایش ترین در آب است. آنها باله اما به ندرت از آنها استفاده. آنها در آب کم عمق باقی بماند و فقط شناور در اطراف بسیار به ندرت رسیدن به سرعت بیش از پنج مایل در ساعت.

9. ژیلا هیولا

معرفی 10 حیوان کند

تصویر جف

این کوچک به دنبال هیولا ژیلا در بیابان استرالیا زندگی می کند و به طور عمده باقی می ماند که در آن است به حفاظت از انرژی آن است.

8. نماتودها

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط ویکی

در موقعیت 8 از این صفحه 10 کمترین حیوانات در جهان متعلق به نماتدها. این همان چیزی را از SpongeBob در آنها نیست. این کرم ها بر روی باکتری های میکروسکوپی تغذیه و آنقدر آهسته آنها را به مواد غذایی به آنها می آیند صبر کنید.

7. اسب دریایی

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط استیون

اسب دریایی در شخصیت مرموز از زیر آب می باشد. سرعت بالای یک اسب دریایی 0.5 مایل در ساعت است. اسب دریایی حتی مانند شناگران ترین های غیر درزگیر در دریا نگاه کنید.

6. مثل حلزون حرکت کردن

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط هاکان

راب حیوانات آهسته و هرگز با سرعت بیش از 0.2 مایل در ساعت برسد. در واقع سریعترین مثل حلزون حرکت کردن که تاکنون ثبت شده 0.19 مایل در ساعت بود.

5. کوآلا خرس

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط آرنود

Koalas حیوانات بسیار زیبا بومی استرالیا هستند اما حرکت بسیار آرام است. آنها در حال حاضر گونه های در خطر انقراض به دلیل مواد غذایی که می خورند آنها را بالا و گاهی از درخت سقوط و می میرند.

4. غول پیکر لاک پشت

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط دیوید

غول لاک پشت دیگر حیوانات آهسته است و آن است تا به commoun که اصطلاح اغلب برای توصیف یک فرد آرام است.

3. باغ حلزون

معرفی 10 حیوان کند

حلزون باغ می کندتر از راب عمدتا به دلیل از lugging که در اطراف پوسته بزرگ است. آیا می دانید که حلزون می تواند سه سال بخوابد؟

2. ستاره های دریایی

معرفی 10 حیوان کند

تصویر توسط آدریان

یک ستاره دریایی یک حیوان زیر آب است و تنها می تواند در سرعت بالای سفر 0.06 مایل در ساعت است. از آنجا که این سرعت کم آنها معمولا فقط با جریان اقیانوس بروید.

1. سه انگشتی کاهلی

تصویر توسط مسیحی

کاهلی کمترین حیوانات در جهان است و نام کاهلی است که در واقع مترادف حرکت کند. سرعت بالای یک کاهلی 0.003 مایل در ساعت است که آنها به قدری کند جلبک بر روی آنها رشد می باشد.

 

 

تصویر جف،SpongeBob، هاکان،حیوانات آهسته،آرنود،Koalas،حیوانات بسیار زیبا،commoun،دیوید،lugging،حلزون باغ، آدریان،ستاره دریایی، مسیحی، کاهلی،جلبک،درزگیر، ویکی،جف،معرفی 10 حیوان کند،حیوانات کندرو،کند وتنبل,...
نویسنده : cyber بازدید : 250 تاريخ : يکشنبه 27 ارديبهشت 1394 ساعت: 3:15

close
تبلیغات در اینترنت