دانلود جدیدترین اعجاز عددی قرآن ( فوق العاده )

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دانلود جدیدترین اعجاز عددی قرآن ( فوق العاده )

8940
وضعیت:
 

 
قیمت: 50,000 ریال
دانلود جدیدترین اعجاز عددی قرآن ( فوق العاده )


دانلود جدیدترین اعجاز عددی قرآن ( فوق العاده )

یک فایل اکسل (excel) می باشد که با توجه به آیه 3 سوره فجر تشکیل شده است "والشفع والوتر" یعنی قسم به زوج و فرد . طبق این آیه من شماره سوره ها و تعداد آیات قرآن را با توجه به زوج و فرد بودن تفکیک کردم و متوجه روابط عددی و ریاضی خاصی شدم و به چند عدد رسیدم 3249 و 3303 و 3252 و 3240 و 2933 و 6236 و 6555 و 12791 . در این فایل اکسل به تشریح کامل این اعداد و روابط آن با جدول 114 سوره قرآن پرداخته ام . اگر متوجه شوید که چه روابط عجیبی بین این اعداد و جدول 114 سوره قرآن وجود دارد حتما توجه شما به کتاب خدا "قرآن" جلب می شود. ضمنا به یک نمودار دست پیدا کردم که شبیه کلمه بسم الله می باشد . این نمودار هم از اعداد شماره سوره ها و تعداد آیات 114 سوره قرآن بدست آمد ولی جزئیات آن را بیان نمی کنم تا این فایل را دانلود نمائید. مطمئن باشید هیچ جای اینترنت نمی توانید این اطلاعات را بدست بیاورید چون حاصل تحقیقات خودم توسط نرم افزار اکسل می باشد. جزئیات این روابط عددی و ارتباط این اعداد با معانی آیات قرآنی را در این فایل کم حجم ٍ بطور مفصل بیان کرده ام.

فکر نمی کنم کسی تا بحال از این زاویه به قرآن نگاه کرده باشه. در مورد این محصول می تونم به جرات بهتون بگم که هیچ جای اینترنت نمی تونید همه این اطلاعات رو بدست بیاورید. این محصول یک فایل excel می باشد که درون یک فایل فشرده قرار دارد که حاصل تحقیقات خودم در مورد اعداد شماره سوره ها و تعداد آیات قرآن می باشد. با دریافت این فایل کم حجم می توانید به عظمت پروردگار یکتا در مورد اعجاز عددی قرآن تا حدودی پی ببرید و شاید نظرتون در مورد قرآن عوض بشه. این فایل excel شامل شش sheet می باشد. sheet1 که مهمترین sheet این فایل می باشد به تشریح چند معجزه عددی قرآن می پردازد که همه این معجزات مربوط به اعداد شماره سوره ها و تعداد آیات قرآن می باشند و از اعدادی که من با محاسباتی که از طریق معانی آیات قرآن بدست آوردم این تحقیقات را کامل کردم و هر عددی که بدست آوردم رابطه ای بین این عدد و جدول 114 سوره قرآن وجود داشت که حاصل تلاش خودم می باشد. خداوند یکتا را شکر می کنم که به من لطف کرد تا با تجزیه و تحلیل اعداد و با استفاده از معانی آیات قرآن به چنین روابط ریاضی فوق العاده ای دست پیدا کنم . در این تحقیقات به معانی آیات 9 سوره حجر ، آیه 3 سوره فجر ، 51 سوره قصص ، آیه یک سوره صافات و چند آیه دیگر از زاویه ای دیگر دست پیدا می کنید ( از زاویه عددی ) .

من بارها و بارها این مطالب را برای اعضای خانواده خودم بیان کردم و واقعا نظر خیلی ها رو به عظمت پروردگار جلب کرد . sheet3 و sheet4 شامل نموداری می باشد که از طریق اعداد شماره سوره ها و تعداد آیات و تعداد کلمات قرآن بدست آمده که تاحدودی شبیه به کلمه الله می باشند . مطمئن باشید از دانلود این فایل پشیمان نخواهید شد. ارزش یک هزینه کوچک رو داره. من در مورد اعداد قرآن هر روز تحقیق می کنم و اگه چیز دیگری کشف کردم به صورت محصولات دانلودی برای شما عزیزان قرار می دم. اگه سوالی در این مورد داشتید خوشحال می شم و حتما جواب می دم . شماره موبایل و ایمیلم داخل فایل فشرده موجود می باشد.

دانلود

اعجاز عددی قرآن ،sheet4 ،اعجاز ریاضی قرآن ، نقش اعداد در قرآن ، ریاضی در قرآن ، اعداد زوج و فرد در قرآن ، نقش اعداد زوج و فرد در قرآن ، اعداد در قرآن ، قرآن از دید عددی,...
نویسنده : cyber بازدید : 151 تاريخ : جمعه 8 خرداد 1394 ساعت: 12:46