دانلود پروژه رابطه ی منبع کنترل درونی و برونی با عزت نفس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

پروژه رابطه ی منبع کنترل درونی و برونی با عزت نفس

7202
وضعیت:
 
 
قیمت: 160,000 ریال
پروژه رابطه ی منبع کنترل درونی و برونی با عزت نفس
رابطه ی منبع کنترل درونی و برونی با عزت نفس
قالب بندی : DOC
قسمتی از متن :
منبع کنترل که دارای دو بعد درونی و بیرونی است و بنابر فرضیات راتر ,افرادی که دارای منبع کنترل درونی هستند معتقدند که اعمالشان نقش عمدهای در به حد اکثر رساندن برون دادهای بد یا خوب دارد و افراد دارای دارای منبع کنترل بیرونی٬ فکر میکنند برون دادهای بد یا خوب ارتباطی با رفتار انها ندارد.


عزت نفس به مقدار ارزشی گفته میشود که فرد به خود نسبت میدهد و فکر میکند دیگران برای او به عنوان یک شخص قائل هستند.
جامعه آماری مورد نظر در این پژوهش دانشجویان دختر و پسر دانشگاه اصفهان بوده و نمونه انتخاب شده نیز 60 نفر از دانشجویان که شامل 30 دختر و 30 پسر بوده که در کتابخانه ادبیات مشغول به درس خواندن بو دند و روش نمونه گیری نیز نمونه گیری در دسترس است.
روش آماری که در این پژوهش مورد استفاده قرار گرفت ٬با توجه به این که پژوهش دارای دو متغییر بوده که هر کدام نیز دارای دو بعد بودند روش خی دو بود.
تعداد صفحات : 99 صفحه


مشاهده سایر محصولات این فروشنده
 
 
پروژه رابطه ی منبع کنترل درونی و برونی با عزت نفس
تاریخ ثبت: 1392/4/21    تاریخ به روزرسانی: 1392/4/22
قیمت: 160,000 ریال
بازديد: 3,104
حجم فایل: 0.06 مگابایت
 
لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود
کنترل درونی، دانلود کنترل درونی،عزت نفس،عزت،نفس،دانلود عزت نفس،برونی با عزت ،کنترل درونی، دانلود کنترل درونی،عزت نفس،عزت،نفس،دانلود عزت نفس،برونی با عزت ،DOC،کنترل درونی، دانلود کنترل درونی،عزت نفس،عزت،نفس،دانلود عزت نفس،برونی با عزت ،DOC،کنترل درونی، دانلود کنترل درونی،عزت نفس،عزت،نفس،دانلود عزت نفس،برونی با عزت ،DOC،DOC,...
نویسنده : cyber بازدید : 545 تاريخ : شنبه 1 فروردين 1394 ساعت: 0:24